Romantiskas vakariņas nezināmā pilsētā

29 Aug

Ceļot uz nezināmām vietām ir tik aizraujoši. Rodas patīkams satraukums par nezināmo – jaunas vietas, brīnumaini skati, vērtīgas pieredzes. Ceļojot ar savu otro pusīti, var rasties vēlme arī abiem diviem sarīkot romantisku vakaru kādā izsmalcinātā restorānā. Tādā gadījumā ir labi zināt, kā atrast pareizo vietu un nenošaut greizi.

Ceļojumi bieži vien paiet visai lielā steigā – ja vien nebraucam ar konkrētu mērķi atpūsties uz kādu silto salu. Ja abi ar mīļoto cilvēku esat piedzīvojumu meklētāji un, pašiem neapzinoties, ceļojumos pamatīgi nogurstat, kāds romantisks vakars divatā var ļoti labi atsvaidzināt ceļojumu un savstarpējās attiecības.

Tomēr ar ceļošanu nāk arī riski – viens no tiem ir patiesi labu vietu atrašana. Piemēram, atrast labu restorānu nez vai uz dullo arī sanāks.

Šajā rakstā esam apkopojuši pāris noderīgus padomus, kas varētu atvieglot ceļošanas pieredzi un ļaut atrast lieliskus restorānus jebkur.

Kā nekļūdīties ar restorānu izvēli?

vakariņas-nezināmā-pilsēta-1

Lai ceļojuma laikā pilnvērtīgi izbaudītu savu piedzīvojumu, vērts nekļūdīties un neveikt nepareizās izvēles. Runājot par romantiskām vakariņām, piemērota restorāna izvēle ir izšķiroša.

Lai nekļūdītos, zemāk apkopoti vērtīgi padomi, ko iesakām ņemt vērā pēc situācijas.

Kur lielāka cilvēku plūsma, tur arī garšīgākais ēdiens

Ieraugot pārpildītu restorānu vai kafejnīcu, uzreiz ir skaidrs, ka tieši tajā vietā iespējams garšīgi paēst. Diemžēl pēdējā mirklī ne vienmēr iespējams atrast labu restorānu, kurš vēl ir pieejams. Tie bieži vien ir jārezervē laikus. Taču ieraugot restorānu, kurā ir daudz cilvēki, skaidrs, ka tā ir laba izvēle.

Ja padomā ir romantisks vakars nepiespiestā un klusā gaisotnē, tad šāds variants, protams, nederēs. Tas mūs noved pie nākošā ieteikuma.

Veic iepriekšēju izpēti

Pirms doties ceļojumā, ieplāno romantisku vakaru divatā jau laikus. Tas būs fantastisks pārsteigums otrajai pusītei, turklāt arī ļaus tev jau iepriekš nedaudz saplānot ceļojuma gaitas. Lai arī foršāk ir ceļot bez jebkāda plāna un paļauties intuīcijai, mierpilnāks ceļojums sanāks tad, kad dienas būs izplānotas.

Tādā gadījumā varēsi atrast lielisku restorānu, sarunāt rezervāciju un jau laikus apskatīt ēdienkarti. Šī būs lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam.

Lasi atsauksmes

Visvērtīgāk ir ieklausīties citu tūristu padomos. Un vislabāk to iespējams izdarīt, lasot citu cilvēku atsauksmes. Ir dažādas mājaslapas un aplikācijas, kuras ceļotāji izmanto, piemēram, TripAdvisor. Cilvēku pieredzes par ēdieniem, restorānu lokāciju, apkalpošanu u.c. ir ļoti vērtīgi.

Lai nekļūdītos galvaspilsētā, vērts izlasīt apkopojuma rakstu Labākie restorāni Rīgā. Arī pašu galvaspilsētā iespējams atklāt jaunas vietas!

Apvaicā draugus un paziņas

Ja brauc apciemot kādu jaunu pilsētu Latvijā, tad būs vērtīgi apvaicāties draugiem vai paziņām, kas tur dzīvo. Pastāv liela iespēja, ka vairums pilsētās ikvienam ir kāds pazīstams cilvēks – radinieks, ģimenes loceklis, paziņa, draugs vai darba kolēģis.

Tas pats darbojas arī par ārzemēm. Ja zini kādu, kas nesen bijis tava ceļojuma galamērķī, šis būs labs sarunas sākums!

Nebaidies lūgt padomu vietējiem

Vietējie vislabāk mācēs pateikt, uz kurieni doties un no kuras vietas izvairīties. Ja esi situācijā, kad veikt rezervācijas jau ir par vēlu, iesaisties sarunās ar vietējiem. Ar otro pusīti dodieties piedzīvojumu pilnā vakarā, komunicējiet ar vietējiem, lūdziet padomu. Viņi noteikti mācēs ieteikt apslēptās pērles, par kurām parastie tūristi, iespējams, nemaz nezina.

Turklāt tas būs lielisks veids, kā ne vien romantiski pavadīt vakaru, bet arī iepazīt vietējo kultūru. Reizēm šī kombinācija ir vislabākais paņēmiens ceļošanā.

Lutini savu mīļoto cilvēku visur, kur vien dodies. Arī ceļojuma laikā. Blogā TOP dāvanas vari atrast citus foršus pārsteigumus un dāvanas, ar ko pārsteigt otro pusīti.

Lai jauki un romantiski!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: