Man ir Revolut karte

31 Jan

Ceļojot uz citām valstīm, vissvarīgākais ir ātri un ērti norēķināties. Ar skaidru naudu ir visgrūtāk, jo jāmeklē pareizie valūtas punkti. Ir gadījumi, kad tūristus šādās vietās pamatīgi piekrāpj. Tad vislabākais veids, kā ceļojot norēķināties, kur tas iespējams, ar kredītkarti.

Viena no labākajiem risinājums ir Revolut karte. Man pašam ir tieši Revolut karte un esmu manījis, ka tās izmantošana ir ļoti viegla un līdz šim problēmas nav sagādājusi.

Par to, kāpēc ir vienkāršāk izvēlēties tieši šo karti, savus secinājumus esmu apkopojis rakstā.

Ātri pārskaitījumi jebkurā pasaules vietā

Pirmkārt, ar Revolut karti var ātri pārskaitīt naudu. Visbiežāk ir tā – ja ir viena banka, tad nauda pārskaitās vai nu tajā pašā mirklīvai arī var aizņemt ilgāku laiku. Ja brīvdienās veic pārskaitījumu, tad var aizņemt sākot ar vienu dienu līdz pat nākošajai darba dienas – brīvdienās paliksi gaidot naudu. Ja bankas ir atšķirīgas, tad jāgaida būs jebkurā gadījumā.

Ar Revolut ar šādu gaidīšanu neesmu saskāries. Nauda tiek pārskaitīta dažu mirkļu laikā. Un tas darbojas uz visām pusēm – gan no Revolut uz Revolut, gan no citām kartēm uz Revolut un otrādi.

Pieejamas visas valūtas

Kas ceļojot ir īpaši aktuāli, tās ir valūtu maiņas. Eiropā jau visur pārsvarā ir Eiro valūta, taču ceļojam taču pa visu pasauli, vai ne?

Tad nu arī iesaku Revolut karti, jo ar valutām vispār nav jāčakarējas. Viss tiek aprēķināts un pārkonvertēts pašā kartē iekšā. Ir tikai jānorēķinās kā ieraksts. Un nav starpība, vai esi Latvijā, vai Kanādā vai Kanāriju salās.

Var maksāt ar telefona palīdzību

Kā jau mūsdienās pieņemts, daudz kas pāriet uz telefonu. Tur iespējams ielikt visu savu pasauli un ikdienu. Arī Revolut karte tiek piesaistīta telefonam. Tad var norēķināties veikalā vai jebkur citur ar telefonu. Cik ērti un ātri!

Tad tikai protams nevar aizmirst par telefona kārtīgāku pieskatīšanu. Ja telefona norēķins ir vienīgais veids, telefonu gan nevajadzētu pazaudēt.

Par citiem iemesliem, kāpēc Revolut karte ir lieliska opcija, var izlasīt rakstā Revolut karte – digitālā alternatīva bankas kartei.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: