5 iemesli, kāpēc visur jānēsā līdzi ūdens pudele

20 Jan

Neskatoties uz to, ko dari un kur esi, vienmēr pa rokai vajadzētu atrasties ūdens pudelei. Vienreizlietojamās PET pudeles laikam ir jābeidzas un ir pienācis laiks izmantot ilgtspējīgas ūdens pudeles. 

Tas ir lielisks veids kā rūpēties par dabu, savu veselību un naudas maciņu. Pat ja tev ir ilgtspējīga ūdens pudele, bet tā stāv plauktā un netiek izmantota, tad esam šeit, lai tev atgādinātu par to.

Uzlabo veselību

Nav liels pārsteigums, ka dzert ūdeni no PET pudelēm nav tas veselīgākais variants, ņemot vērā, ka tam līdzi iet vēl nevēlamas, pat kaitīgas ķīmiskās vielas. Tāpēc izmantojot savu ūdens pudeli, tev ir iespēja izvairīties no šīm vielām un izvēlēties kādu ūdeni vēlies dzert. 

Ja ikdienā tiek dzerts pietiekami daudz ūdens, tas var uzlabo tavu veselību. Var uzlabot iekšējo orgānu darbību, veicināt svara samazināšanu, ādas skaistumu un veselību. Tas sniedz mums enerģiju un spēj izglābt no nevēlamām kaitēm.

Atgādinājums padzerties

Ja vienmēr būs līdzi ūdens pudele, tā atgādinās par to, ka jāpadzeras. Ja tā būs pa rokai, tad ir liela iespēja, ka no tās padzersies. Tā ir iespēja izvairīties no dehidrācijas. Vienmēr hidratēts ķermenis ir veselīgs ķermenis.

Ja kārtīgi seko līdzi patērētajam ūdens daudzumam dienas laikā un skaiti, cik ir izdzerts, tad sava ūdens pudele var palīdzēt ar to. Vienmēr izmantojot noteikta tilpuma pudeli, ir vieglāk izsekot līdzi, cik daudz ir izdzerts dienas laikā. 

Iespēja ietaupīt

Iegādāties ilgtspējīgu ūdens pudeli ilgtermiņā būs daudz izdevīgāk nekā katru dienu pirkt jaunu PET ūdens pudeli no veikala. Tā ir iespējams saudzēt ne tikai dabu, bet arī savu naudas maku.

Šobrīd ir aiz vien vairāk ūdens uzpildes punkti. To vari izmantot sev par labu un mēģināt maksimāli vairāk uzpildīt ūdeni ceļā, neiztērējot ne centa. Ja būs iespēja uzpildīt savu ūdens pudeli, tad nebūs liela nepieciešamība pirkt jaunu PET pudeli. 

Skaists aksesuārs

Šobrīd ir pieejams milzīgs ūdens pudeļu klāsts. Ir iespējams izvēlēties sev piemērotāko un tīkamāko pēc materiāla, tilpuma, stila, ikdienas gaitām, krāsām un citiem faktoriem. 

Tas ir iespēja izpausties radoši, dabai droši un veselīgi. Iepriecināt sevi ar jaunu aksesuāru. Jo sev tīkamāka un skaistāka pudele, jo lielāka vēlme būs to visur nēsāt līdzi un izrādīt. 

Izplatīt ekoloģisku dzīvesveidu

Izmantojot, nēsājot visur līdzi ilgtspējīgu ūdens pudeli tu netieši reklamē par dabai draudzīgāku dzīvesveidu. Iespēja pastāstīt saviem tuviniekiem, draugiem un kolēģiem, kā vienkāršā veidā saudzēt dabu. Iespēju samazināt PET pudeļu daudzumu. 

Varbūt lielā plastmasas problēma tevi nemaz tik ļoti neuztrauc un izmanto ilgtspējīgu pudeli citu iemeslu dēļ. Tomēr tās lietošana citu cilvēku klātbūtnē, var ietekmēt apkārtējo sabiedrību. 

Iespējams drīzumā vienreizlietojamās plastmasas ūdens pudele būs pagātne, būs vairāk pieejamas ūdens uzpildes vietas un ilgtspējīgas ūdens pudeles būs norma.

ūdens pudeles

Ūdens pudeles ikdienai

Esam atlasījuši labākās ūdens pudeles ikdienai. Tādas, kuras ir pēc svara vieglas, izturīgas un drošas pret ūdens noplūdēm, nēsājot somā. Ja esi ūdens pudeles meklējumos, tad iespējams kāda no šīm, būs tā, ko meklē. 

Termopudele Aladdin Chilled zila 550ml

 • Izturīga un viegla, izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda.
 • Piemērota gan lietošanai mājās, gan ņemšanai līdzi ikdienas gaitās.
 • Aktuāla slāpju veldzēšanai karstām vasaras dienām, ilgi saglabā dzērienu vēsu. Labi noderēs arī kādam siltākam dzērienam lietainās dienās.

Ikdienas pudele Aladdin Aveo melna 600ml

 • Ērta un gaumīga ikdienas ūdens pudele.
 • Pudele ir viegla un izturīga, un tilpums 600 ml ir piemērots, lai to ņemtu līdzi dodoties pastaigās vai uz treniņu.

Tērauda termopudele KOLN balta 590ml

 • Izturīga nerūsējoša tērauda pudele ar ļoti labu termonoturību. Dubultais skrūvējamais vāciņš nodrošina ērtu pudeles uzpildīšanu un vienkāršu kopšanu.
 • Ērta, vidēja tilpuma pudele ikdienai vai mājai, kas vienmēr būs pa rokai, lai padzertos.

Ūdens pudele Camelbak Chute® Charcoal 600ml

 • Viegla un izturīga pudele ar ērtu padzeršanās risinājumu. 
 • Pudeles dzeršanas vāciņš ir piestiprināts pie pudeles un dzeršanas laikā nostiprinās ar magnētu, tāpēc nekad nepazudīs un netraucēs dzeršanas laikā.

Pudele Camelbak PIVOT Leaf 750ml

 • Vienkārša, bet gaumīga videi draudzīga ūdens pudele, kas piemērota ikdienas lietošanai. 
 • Tā ir viegla un izturīga. 
 • Pudele ir visai liela tilpuma, tāpēc būs nepieciešams to papildināt tikai pāris reizes, lai izdzertu ikdienā nepieciešamo ūdens daudzumu.

Ja tomēr vēl nezini kāda būs piemērotākā pudele lietošanai, tad raksts iesakām izlasīt rakstu Kādu ūdens pudeli izvēlēties, vai līdz galam nepārliecinājām par ilgtspējīgas ūdens pudeles nepieciešamību, tad dodies uz 5 iemesli, kāpēc katram nepieciešama ilgtspējīga ūdens pudele.

Pēdējais laiks iegādāties sev kvalitatīvu un piemērotu ilgtspējīgu ūdens pudeli, ko izmantot ikdienā. 

Kopīgiem spēkiem padarīsim PET pudeles par pagātni un virzīsimies uz nākotni. Dzersim garšīgāku ūdeni, dzersim to vairāk un uzlabosim savu veselību un dabu kopā. 

Tikmēr vari ieskatīties arī citos mūsu bloga rakstos, piemēram, Ērtākie apavi ceļošanai un Dāvana vīrietim kāzu jubilejā.

Vēl idejas smelies rakstā 5 iemesli, kāpēc katram nepieciešama ilgtspējīga ūdens pudele.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: